Přenosná nápravová váha ZEMIC L15B (2 plošiny) Zobrazit v plné velikosti

Přenosná nápravová váha ZEMIC L15B (2 plošiny)

Přenosná nájezdová váha pro vážení kol automobilů.

Více informací

88 000 Kč bez DPH


106 480 Kč s DPH

Přenosná nájezdová automobilová váha do 15t pro zjištění zatížení kol nebo náprav automobilů. Nájezdové váhy řady L15B lze použít i pro jednoduché mobilní vážení aut nebo kamionů. Je možné vážit postupně jednotlivé nápravy automobilu a jednotlivé hmotnosti sečítat, nebo zvážit naráz celý automobil při použití tolika vah současně, kolik má automobil kol.

K váhám lze připojit libovolnou jednotku podle požadavků na funkce nebo provedení, případně s ohledem na komunikaci nebo výstupy z váhy (tisk…). Lze propojit paralelně až 10 vah (platforem) na jeden indikátor (toto řešení je úsporné, ale méně praktické s ohledem na roztažení kabeláže), nebo je možno připojit vždy indikátor ke každému páru vah (tím lze zjistit vždy zatížení každé jednotlivé nápravy) či ke každé jednotlivé platformě.
 
Všechny váhy L15B jsou před expedicí k uživateli vždy důkladně přezkoušeny a je garantována přesnost při vážení. Tyto váhy však nebyly podrobeny metrologickým zkouškám, proto je není možno ověřit (cejchovat) a tedy používat v přímém obchodním styku! Váhu tvoří hliníková samonosná konstrukce - snímač, doplněná dvěma masivními gumovými nájezdy.


Uzavřená konstrukce zajišťuje dobré krytí proti mechanickému poškození, nečistotám a vodě.

Uvedená cena je za dvě vážicí platformy. Dále je nutno připočítat cenu za vyhodnocovací jednotku (indikátor) - viz příslušenství.

 

Parametr Hodnota
váživost 15000 kg
dílek 5000 g
rozměr šx v x h (mm) 813x 33x 500
rozměr vážní plochy (mm) 500 x 700
napájení dle použitého indikátoru
alternativní napájení dle použitého indikátoru
provedení (materiál) hliník
provedení vážní plochy hliník
provedení konstrukce slitina hliníku
umístění na vozovku
displej LCD
certifikace pouze kontrolní vážení
funkce vážení
provozní teplota -10°C » +40°C
záruka 24
popisek přenosná nájezdová váha pro vážení kol automobilů
krytí IP IP-65